welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

Leo és a húgocskám
TémanyitásTárgy: Leo és a húgocskám Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
....Demirel
egy kellemes kis idézet
A húgom vagy ezért összetartozunk. Régen nagyon rossz volt a kacsoltunk egymással. Te sokkal harciasabb vagy, mint én. Ezért nem jöttünk túl jól ki egymással. Ez talán annak is köszönhető, hogy kissé nagy a korkülönbség közöttünk és annak is, hogy sokat voltam távol.
Segítettem neked Angliába jönni, agy darabig nálunk éltél aztán külön lakásba költöztél. De még így is nagyon sokat segítesz nekem a kicsikkel. Rád mindig számíthatok.
Te sem igazán érted, hogy mi van köztem és a volt férjem között.  De folyamatosan azt hajtogatod, hogy ideje lenne túl lépnem rajta és új életet kezdnem valakivel. Szerinted ez a gyerekeknek is jót tenne.

Kedves húgocskám nagyon várlak. Minden mást a megalkotóra bízok. A gyerekek is és én is nagyon várunk Smile
play by
kor
csoport
rang
Hazel Kaya vagy más
22-27
olasz-török
ide

Leonard valami
egy kellemes kis idézet
Te vagy az új udvarlóm és nagyon kitartó is vagy. Elfogadtad, hogy van két kislányom és, hogy elvált vagyok. Nem tudom, hogy igazak-e az érzéseid irántam, de minden esetre én nagyon kedvelek. Az is lehet, hogy csupán megjátszod magad, hogy megszerezz valamit, vagy megtudj valamit. Hisz az apám egy török maffiózó szerűség volt, egy nagyon gazdag ember, akit én nem nagyon ismertem.
Te vagy az egyetlen talán, akit még a gyerekeimnek nem sikerült elűzniük mellölem. Nem tudom, hogy mivel de képes vagy tartani magad és őket is féken tartod valamennyire.
Kedves vagy figyelmes és nagyon romantikus is. Tudod, hogy a volt férjem nem kedvel és provokálod is őt, úgy, hogy előtte megcsókolsz vagy valami. Fogalmam sincs mik a szándékaid, de nem is érdekel. A lényeg, hogy most jól érzem magam veled.

Nagyon, nagyon várlak téged is És szerintem a gyerekeim is várnak ha megjönnek, hogy legyen kit felbosszantsanak. A PB és minden más a megalkotóra van bízva.
play by
kor
csoport
rang
Bárki 45 alatt
33-40
Angol
ide
newbie
Korom :
30

Hozzászólások száma :