welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Alexius Mharaxia, Daisy Cornwell, Edward John Costello, Lara Olivier, Lauren Stanton, Ned Vinter, Nikolina Mharaxia

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 12:01 pm
Yesterday at 8:52 pm
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 1 4
angol 3 3
francia 4 4
görög 1 3
ír 3 2
külföldi 1 3
norvég 3 3
olasz 1 1
orosz 2 3
skót - 1
spanyol 1 1
svéd - -
összesen 20 28

Yasmin Caulfield
TémanyitásTárgy: Yasmin CaulfieldPént. Dec. 28, 2018 10:35 pm

Yasmin Caulfield
"A bizalom olyan, mint egy orchidea. Gyönyörű, ámde törékeny."
i got nothing to hide

Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300. Ide írd a karaktered előtörténetét. Minimum szószám: 300.
did i lie, or did i tell the truth?
Rose Leslie

30

skót

dolgozó

1988. március 13.

Aberdeen, Skócia

heteroszexuális

hajadon

little more detail
Frank Caulfield, apa... Nem tartom vele a kapcsolatot azóta, hogy rájöttem, miféle szörnyeteg lakozik benne. Bűnöző, de abból a fajtából, akiről nem hinné el az ember, hogy képes a legrosszabbra. Én is sokáig abban a hitben éltem, hogy ő a világ legjobb apja. Londonba jöttem, hogy ne láthassam őt, de amilyen hatalma van, tudhatja, hol vagyok éppen és mit csinálok. Én nem szeretnék vele beszélni.
Miranda Wilson, anya... Róla nem tudok nyilatkozni, nem igazán ismertem őt, hiszen alig voltam hároméves kislány, amikor elhunyt. Sosem lehetett emiatt testvérem, egyke voltam. Kósza, homályos emlékkel vagyok teli, amikből az vonható le, hogy egy jólelkű nő lehetett, akiről fogalmam sincs, hogyan sikerült összegabalyodnia apámmal.

Hobbik: túrázás, színházba járás, önvédelmi órákat látogatni, nyelvtanulás (orosz), utazgatás.
Egyéb információk:
- Gyógyszerészi diplomával rendelkezem, dolgoztam is pár évig apám vállalatánál ebben a szakmában.
- Egy hotel kaszinójában dolgozom Londonban, mint krupié. Nem faggat senki sem a régi dolgokról, apámról, és ez nekem jó.
- Az egyik visszatérő vendég tanít oroszul engem, ami elég viccesre sikerült eddig.
- Két évig jegyese voltam egy Christopher Langston nevű férfinak, akivel apám cégénél találkoztam össze, de visszaadtam a gyűrűt neki két éve, amikor a költözés mellett döntöttem.
Yasmin Caulfield

Vendég
Vendég

1 / 1 oldal