welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Arnfrød Morstad, Henrik Morstad

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

nővéreim
TémanyitásTárgy: nővéreim Vas. Márc. 04, 2018 1:47 pm
Mind a három karakter alakítható. Én csak a főbb vonásokat szerettem volna megadni. Very Happy

Pavelkó Anna
a legkisebb
Anna velem együtt költözött Írországba másfél évvel ezelőtt. Közösen kezdtük el az egyetemet, de mint kiderült ez Annát egyáltalán nem hozza lázba. Nemrégiben otthagyta és most az álmát kergeti. Anyánkhoz hasonlóan odavan a képzőművészetért, de igazából nem tudom, hogy mit is akar kezdeni magával.  Egy hihetetlenül édes, megértő lányról van szó. Sosem tudna bántani senkit önszántából. Tudom, hogy egy nap beteljesedik, amit szeretne és boldog életet fog élni. Igazán megérdemli.

// Az előtörim elolvasása ajánlott. A play by változtatható. Csak egy ajánlat, egyáltalán nem ragaszkodom hozzá. Remélem minél hamarabb megérkezel és játszhatunk. :3 Várlak nagyon!    
play by
kor
csoport
rang
Emma Watson
22
külföldi
ide

Pavelkó Enikő
a középső
Enikő és én ég és föld vagyunk. Talán csak annyiban hasonlítunk, hogy ő is el akart menekülni Magyarországról, így jelenleg Spanyolországban él a férjével és a 3 éves kislányukkal, Lillával. Mindig is család centrikus volt, mi voltunk az elsők a számára. Ha anyánk éppen nem volt otthon mindig anyáskodott felettünk, meg akart védeni, ami eléggé eltaszított tőle. Csak jót akart, de nekem ez mindig is sok volt. Ritkán beszélünk, így nem tudom, hogy mi van most veled. Minden rendben van a családoddal? Sikerült kialakítani azt az idilli képet, amit mindig is szerettél volna? Vagy talán gondok vannak a paradicsomban?

// Az előtörim elolvasása ajánlott. A play by változtatható. Csak egy ajánlat, egyáltalán nem ragaszkodom hozzá. Remélem minél hamarabb megérkezel és játszhatunk. :3 Várlak nagyon!    
play by
kor
csoport
rang
Crystal Reed
28
külföldi
ide

Pavelkó Réka
a legidősebb
Rékát sosem érdekelték olyan dolgok, mint a család. Talán ezért is van az, hogy ott van 34 évesen, család nélkül és csak a karrierjére koncentrál. Mindig is csodálta apánkat és ezért is választotta ő is az ügyvédi hivatást. Jelenleg Budapesten él, nem jutott túl messze Kaposvártól, de őt ez látszólag nem zavarja. Hogy belül mit érez, azt nem tudom. Nem beszélek vele sem túl gyakran, de ettől függetlenül úgy érzem, hogy hozzáállok a legközelebb a nővéreink közül. Ő megért engem és órákig el tudunk egymással beszélgetni, habár ritka az ilyen.

play by
kor
csoport
rang
Mila Kunis
34
külföldi
ide
diák
Korom :
22

Hozzászólások száma :