Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

partnerkeresõ
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyHétf. Aug. 19, 2019 11:35 pm
Felajánlom életem és vérem, de inkább a játékszüzességem, hoppá ez még rímelt is! partnerkeresõ 2825266942
Szóval játékostársat keresnék ennek a félig híres modell lánykának, aki most éppen rettenetesen ki van akadva az élettől, a kávétól, a családjától és talán még a levegőtől is.
Egyébiránt bárhova elrángatható karakter, akit bármilyen baromságba bele is lehet rántani, szóval aki lát esetleg fantáziát az keressen pm-ben, légyszi . partnerkeresõ 1571184106
Anje C. Bjornstad
Hozzászólások száma :
4

reagok :
0

Felhasználó profiljának megtekintése

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Júl. 21, 2019 2:54 pm
Ha valakit érdekel egy maffiába beépült, lassan súlyos mentális problémákkal küszködő zsaruszerzet, az ne habozzon megereszteni egy pm-et. Smile

Nem vagyok egy gyorsvonat, de azért heti egy-két reagot biztosan tudok gyártani. Többet is, ha felhevülnek a dolgok Very Happy

Nyitott vagyok mindenféle ötletre. Very Happy
Sebastian Karras
Korom :
32

Hozzászólások száma :
9

reagok :
3

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Júl. 07, 2019 11:51 am
@Zivon Bajdarov írta:
Hali!partnerkeresõ 3810041800

Játékostársam keresem Very Happy. Te is? partnerkeresõ 1571184106 Akkor találjunk egymásra egy pm-ben! Very Happy

Ergo aki unatkozik és éppen reménytelenül várakozik(?) a játékostársára, de szeretne még egyet akkor nyugodtan fejbe vághat. Ötletelni, ötletelhetünk együtt. Very Happy

Még mindig úgyanúgy érvényes akit érdekel! Very Happy

You will always be fond of me. I represent to you
all the sins you never had the courage to commit.
Zivon Bajdarov
Korom :
25

Hozzászólások száma :
25

reagok :
10

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyKedd Jún. 18, 2019 6:42 pm
Nahát belecsöppent ide, így nem tudom ki, hogy áll. Így ha van kedved Amerikában összefutni jelentkezz nálam bátran Smile
Anamíra Shay
dolgozó
Korom :
32

Hozzászólások száma :
6

reagok :
0

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyKedd Jún. 11, 2019 10:09 pm
Sziasztok,

Bedobom magamat ide: plotokat, ötleteket, kapcsolatokat keresek, egyetlen feltételem a kreativitás (ami azt hiszem, ha valaki itt jár, akkor adott). Very Happy Eme nőszemélyből tényleg bármit ki lehet hozni, mindenféle izgalmas kalandot. Újságíró, de nem egy női lapnál ír az új divatról, a Mharaxia famíliának ad el mindenféle értékes információt. Ugyanakkor "álcázott", hétköznapi énjét egy könyv mögött kuksolva is megtalálod, bár kevesen látják meg benne, de titokzatosan érzékeny és odáig van az irodalomért, ha ezt az oldalát akarod megismerni, ahhoz nagyon közel kell állnotok. Ennyi voltaaam, pm-ben elértek itt vagy Heloise Morstadnál. partnerkeresõ 2836558721
Nyx Mharaxia

Hozzászólások száma :
4

reagok :
0

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzer. Május 15, 2019 6:15 pm
Sziasztok Smile
Játékostársat keresek. Csak egy pm az ára. Egyébként tolvaj vagyok, de nem pitiáner, szóval ha nincs értékes festményed vagy ékszered, akkor ártalmatlan vagyok. Nem fogom ellopni az utolsó tízezresed, amit hónap végéig tartogatsz. Ám ha kőgazdag vagy, vigyázz, ha meglátsz.
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyPént. Ápr. 19, 2019 4:44 pm
Sziasztok!
Játékostársakat keresek! Írjatok bátran! Nem harapok Wink ( túl nagyot Rolling Eyes )
Igazából nem igen tudok felsorolni kritériumokat, nyitott vagyok bármire! Razz
Várom a jelentkezőket Wink Csak egy pm az ára.

I'm tough, I'm ambitious,
and I know exactly what I want.
If that makes me a bitch, okay.

Tiana Alvarez
Korom :
27

keresett :
DANTE
partnerkeresõ Tumblr_inline_o4nffiFjVf1rckdry_500

Hozzászólások száma :
13

reagok :
8

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyCsüt. Ápr. 18, 2019 5:58 pm
Hali!partnerkeresõ 3810041800

Játékostársam keresem Very Happy. Te is? partnerkeresõ 1571184106 Akkor találjunk egymásra egy pm-ben! Very Happy

Ergo aki unatkozik és éppen reménytelenül várakozik(?) a játékostársára, de szeretne még egyet akkor nyugodtan fejbe vághat. Ötletelni, ötletelhetünk együtt. Very Happy

You will always be fond of me. I represent to you
all the sins you never had the courage to commit.
Zivon Bajdarov
Korom :
25

Hozzászólások száma :
25

reagok :
10

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzomb. Ápr. 06, 2019 10:36 pm
Sziasztok!

Egy játékot szeretnék még a meglévő mellé vállalni. Nem rég tértem haza (Svédország) a közel-keletről, ahol öt évet voltam, előtte pedig leginkább a hazámban fordultam meg szintén, de nyaralás alkalmával akármerre sodorhatott az élet. Vevő vagyok múltbéli játékra és jelenbelire is egyaránt. Szívesen plotolok, ötletelek bárkivel. Az "ismerkedős, minden mindegy" típusú játékokat, ha lehet inkább kerülném. Hetente egy-két reagot tudok ígérni.
Ha valakinek esetleg lenne kedve hozzám, pmben megtalál, a részleteket meg majd együtt kitaláljuk. partnerkeresõ 1601249320
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzomb. Márc. 30, 2019 11:03 pm
你好!

Általában kedvességet színlelő, amúgy életunt lányka keresi első "áldozatát".
(Nyugi nem öllek meg....csak ha te is szeretnéd partnerkeresõ 700909399 )
Iris Mharaxia
Korom :
19

Hozzászólások száma :
18

reagok :
3

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyCsüt. Márc. 21, 2019 9:53 pm
Ingyen elvihető néhány játék erejére egy jóképű new york-i, aki hozzá hasonlóan tökéletes emberek társaságát keresi, mivel olyan unalmas számára az élet egyedül hahaha. Általában nem szereti az idegeneket, de ha veszel neki csokit, nem harap meg (ha még fagyit is, akkor talán meg is simogathatod!!!). Dobj egy üzit partnerkeresõ 2092211692
Lucien James Wheeler
Korom :
25

Hozzászólások száma :
13

reagok :
6

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzer. Márc. 20, 2019 4:34 pm
Halihó!

Valaki játék? Bátran írj rám, ha van valami ötleted. Karakterem motorbütykölő, s kemény fiú.Ivásokban benne van, s ha száguldozni kell egy motorral. Emellett jófej, segít ha tud.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, hát várlak Smile
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Márc. 17, 2019 10:15 pm
Sziasztok!

Leginkább Svédországban gyökerező baleseti sebész keresi játékpartnereit múlt-jelen-tegnapelőttutánkétnappal idősíkra. Lehet a játék akár telefonos-internetes médiafelületes bevezető csoda is, hiszen ott is sok a lehetőség. partnerkeresõ 1468812105

Ha felkeltettem az érdeklődésed csak dobj meg egy üzenettel. partnerkeresõ 2836558721
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Márc. 17, 2019 8:18 am
Sziasztok

Játszópajtikat keresnék. Akármilyen ötlettel jöhetsz, szívesen fogadlak. Nem harapok. *.* Tényleg nem. Nagyon várom a partnereket.

Üdv: Elif
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Feb. 24, 2019 10:33 pm
Sziasztok!

Én is bedobnám magam és első játékommal megajándékoznék valakit aki mondjuk Írországban jár betéved a "The Ginger Man" étterembe és kifogásolná a főztömet esetleg xD vagy bármi egyéb, ez most csak úgy hirtelen jött. Igazából mindenre vevő vagyok Very Happy Csak egy pm az ára partnerkeresõ 334639923

My luck, my love, my God,
they came from Pain
Laserian Moriarty
Korom :
27

keresett :
◖ tell me you fucking love me [my wife]
◖ people change, memories don't [my mistake]
◖ the destroyer of worlds [my sister]

Hozzászólások száma :
24

reagok :
10

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyVas. Feb. 17, 2019 5:54 pm
Lassan induló BFF játékom mellé bevállalnék még egyet vagy kettőt, ha van olyan bátor jelentkező, aki szívesen összeakadna egy színésznővel. partnerkeresõ 3810041800

Nem harapok, és ötletelni is elég jól tudok, így egy pm az ára. Very Happy
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzomb. Feb. 09, 2019 2:44 pm
Hali!

Olyan telhetetlen vagy mint én és már meglévő játékod mellé még keresel valakit? Vagy esetleg első játékodhoz keresel játékostársat? Nos az van, hogy perpillanat én is keresek egy vagy két személyt aki lát némi fantáziát abban, hogy a karaktereink egymással "találkozzanak". A távolság nem gond, politikus vagyok, mindig találok egy okot, hogy miért lehetnék a te országodban. Very Happy

See you again?

Roland Wright
politikus
Korom :
28

Hozzászólások száma :
38

reagok :
21

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 2:32 pm
Sziasztok

Keresnék pár játszótársat magamnak. Kinek lenne kedve egy titkos maffia lánnyal játszadozni. Lehetsz az áldozatom vagy akár egy informátorom, avagy a családomból bárki, esetleg bármi más. Bármire vevő vagyok. Csupán egy pm az ára Smile
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyPént. Feb. 01, 2019 1:24 pm
Sziasztok partnerkeresõ 3810041800

Szívesen játszanék bárkivel. Ötleteim vannak, ha dobsz egy pm-et akkor kitaláljuk a többit. partnerkeresõ 2375776883 partnerkeresõ 2092211692
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyHétf. Jan. 28, 2019 11:12 pm
Sziasztok! partnerkeresõ 3810041800

Bedobnám magam a játéktér kellős közepére.. Oda visztek, ahova szeretnétek Razz Na, jó ez nem teljesen igaz. Elsősorban a gyönyörű Görögországban vagyok megtalálható, ahonnét talán el tudok szakadni, szóval meg tudunk beszélni más helyszínt is, de ezen felül még az internet csodáit is kihasználhatjuk kapcsolatépítésre. Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed egy galambbal jelezd kérlek! partnerkeresõ 1468812105 partnerkeresõ 314284588 partnerkeresõ 700909399
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyPént. Jan. 25, 2019 6:04 pm
Sziasztok Smile
Bevállalnék pár játékot, szóval ha valaki kedvet kap hozzám, nyugodtan dobjon meg levéllel.
Edward John Costello

Hozzászólások száma :
16

reagok :
6

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyHétf. Jan. 21, 2019 12:01 pm
Halihó, igazából én egy alkalmas játékpartnert keresnék, leginkább alternatív univerzumba, mivelhogy jelenleg nem tudom a leányzóval hányadán is kellene állni. (röviden, második kereső tűnt el mellőlem, pedig esküszöm nem vagyok hárpia :"D Very Happy )
Igazából RT jellegű játék érdekelne a napokban, mert most marhára van időm, de sajna-bajna nem tudom, hogy meddig. Értsd ezt úgy, hogy pörgős 200-400 szavas játékra gondolnék.
Ha van kedved és időd, akkor dobj egy üzit és megtárgyaljuk. Smile
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptySzomb. Jan. 12, 2019 11:35 am
Sziasztok

Bedobnám magam a vízbe és bevállalnám az első játékaimat. Leginkább Angliában, Olaszországban fordulok meg. Tudni kell rólam, hogy két szép kislányom van és elvált vagyok. Szóval várom férfiak jelentkezését kapcsolatokra és természetesen lányok jelenezését is barátnak vagy a gyerekeim által ismerősnek. Esetleg ismerhetjük egymást a munkahelyünkről (újságíró) Smile
Anonymous
Vendég
Vendég

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: partnerkeresõpartnerkeresõ EmptyPént. Jan. 11, 2019 11:57 am
Itt tudsz magadnak partner keresni. Ha elkeltél, ne felejtsd el jelezni a posztodban!
Heart Of Europe
Korom :
1

keresett :
new members all the time

Hozzászólások száma :
426

reagok :
192

partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: partnerkeresõpartnerkeresõ Empty