Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

Hiányzásnapló
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzomb. Aug. 10, 2019 11:47 am
Sziasztok!
Először is szeretnék elnézést kérni azoktól, akikkel játszom, hogy ennyire eltűntem. Nem fogok itt kifogásokkal jönni, csak elmondom az igazat. Munkát szereztem, és eléggé kimerült vagyok ez miatt mostanság. Egyszerűen ez miatt a krónikus kimerültség miatt nincs se erőm se ihletem írni. Viszont a jó hír, hogy már kezdem megszokni a helyzetet, szóval remélhetőleg lassan visszatérek az oldalra és írni fogok. Wink Addig viszont kis türelmet kérek Tőletek, és amint visszatérek, írok minden játékostársamnak egy privát üzenetet. Sajnos az is benne van a pakliban, hogy az idő hiánya miatt pár multimtól el kell majd búcsúznom, de erről is informálni fogom az érintetteket. Köszönöm előre is a megértésetek! Puszi!

Athena, Daisy, Hannah, Tiana, Tristan

Some women are lost in the fire,

Some women are built from it.
Athena Mharaxia
Korom :
27

Hozzászólások száma :
15

reagok :
8

Felhasználó profiljának megtekintése

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Júl. 11, 2019 11:22 pm
Sziasztok.
13-28ig nem leszek elérhető, mert szabin leszek, nyaralni megyek. Utána visszatérek. Smile
Edward John Costello

Hozzászólások száma :
16

reagok :
6

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Júl. 11, 2019 3:00 pm
Hali!

Elutazok, úgyhogy szombat délelőttől kedd estig nem igazán leszek elérhető. PM-re tudok válaszolni, de reag és elfogadás nem lesz a részemről. Megértésüket köszönjük. Very Happy

Alaris és a többiek
Alaris Mharaxia
leszakadt
Korom :
26

keresett :
A Mharaxia klán

Hozzászólások száma :
370

reagok :
133

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Jún. 13, 2019 8:07 pm
Sziasztok! Hiányzásnapló 2825266942

Csak jelezni szeretném, hogy péntek-szombatra elutazom kicsit kikapcsolódni így a vezetőség közül mindössze csak Alaris lesz elérhető, úgyhogy a leggyorsabb ügyintézés érdekében őt tudjátok keresni mindenfélével. Végső esetben discordon többé-kevésbé elérhető leszek, bár azt nem mondom, hogy józan megfelelő állapotban, de legkésőbb vasárnap hajnalban munka előtt fellesek.

Legyetek jók,

Poppy - Heart Of Europe

Stacey Olivia Olsen
Korom :
20

keresett :
♡ my path

Hozzászólások száma :
141

reagok :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyHétf. Jún. 10, 2019 2:54 pm
Sziasztok! Hiányzásnapló 700909399

Június 12-23- ig nem leszek, nyaralni megyek. Az üzenetekre igyekszem majd válaszolni, ahogyan a wifi engedi, de a reagok csak ha hazaértem érkeznek.
Előre is jó játékot kívánok mindenkinek! Puszi Hiányzásnapló 2836558721

Üdvözlettel,
Athena,Tiana,Daisy, Hannah & Tristan.

Some women are lost in the fire,

Some women are built from it.
Athena Mharaxia
Korom :
27

Hozzászólások száma :
15

reagok :
8

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyPént. Ápr. 26, 2019 12:41 pm
Sziasztok!
A gépem megadta magát a vizsgaidoszaknak és már egy hete szervizben van. Nem tudom mikor kapom vissza végre de addig egy kis turelmet kerek a rám varoktol Hiányzásnapló 1571184106
Sietek vissza Hiányzásnapló 700909399

Maya & Nils
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyKedd Ápr. 23, 2019 5:39 pm
Elutazom, a netelérés kérdéses. 10 nap múlva visszaérkezem. Reagokkal együtt. Smile
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzer. Ápr. 03, 2019 2:00 pm
Helló mindenki!

Bár nem akartam így eltűnni (ismét), sőt szeretnék új játékokat is betervezni a jövőre nézve, azonban a gépem pár hete úgy gondolta, jót tesz nekem némi idő nélküle, szóval fogta magát és elromlott. Bátyám már ül rajta egy ideje, hogy megcsinálja, most már nagyon ígérgeti, hogy elkészül vele, és akkor tényleg visszatérek közétek! Köszönöm még ezt a kis türelmet (ha kapok). Hiányzásnapló 2836558721
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyKedd Ápr. 02, 2019 8:50 pm
Well-well-well... Igen.. Már megint én. Hiányzásnapló 1332430411 Hiányzásnapló 3100756114

Igazából ez nem kifejezetten hiányzás inkább csak jelenlét csökkenés, mert itt leszek minden nap csak reag nem biztos, hogy származik majd tőlem - tudom nagyon kések velük, ne egyetek meg értük, igyekszem! Hiányzásnapló 700909399 - legalábbis nem kifejezetten gyors tempóban. A héten elkezdtem dolgozni az egyetem mellett, ami lényegében azt jelenti, hogy amikor nem suliban vagyok, akkor dolgozom. Szóval az első két hétben mindenképpen le fog szívni a dolog... Lényegében a hiányzásomat úgy durván azt mondanám, hogy legkésőbb május közepe-végéig fog húzódni.. Közben azért lesznek nyugisabb heteim is akkor pedig ezerrel rajta leszek a dolgokon. Hiányzásnapló 2825266942

Szóval ne egyetek meg, de lassú eszek. Hiányzásnapló 1474479950

Poppy + Priya + Nomi

Stacey Olivia Olsen
Korom :
20

keresett :
♡ my path

Hozzászólások száma :
141

reagok :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Márc. 28, 2019 8:20 pm
Sziasztok!

Egy ideig valamivel lassabb leszek, mert elérkezett a szokásos hajtás így a félév közepére-második felére.
Igyekszem tartani a tempót, de azért jelzem mindenkinek már előre, hogy rajtam a tanulás átka.

Henrik, Alexius, Nelson, Jeremiah, Mikael Hiányzásnapló 2836558721
Henrik Morstad
Korom :
19

Hozzászólások száma :
175

reagok :
92

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Márc. 28, 2019 9:42 am
Sziasztok!

Utolsó szabad hétvégém mielőtt a nagy felnőttek világába lépek egy kis felzárkózássál töltöm, ami azt jelenti az élet megannyi területén próbálom utolérni magam így reag nem igen érkezik tőlem, illetve valószínűleg a jelenlétem is igen alacsony lesz, amiért elnézést kérek.
Hétfőn este érkezem!

Sok puszi és ölelés mindenkinek Hiányzásnapló 3003795825
Poppy + Priya + Nomi

Stacey Olivia Olsen
Korom :
20

keresett :
♡ my path

Hozzászólások száma :
141

reagok :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyVas. Márc. 24, 2019 9:14 pm
Elnézést kérek,de még nem tudtam elkezdeni a játékot. Kis türelmet szeretnék még kérni,és aktívvá vállok.
Köszönöm! pale pale
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzomb. Márc. 16, 2019 8:30 pm
Sziasztok!

Az utóbbi pár hétben sajnos nem tudtam lenni, utólag is a bocsánatotokat kérem, hogy csak most nyílt alkalmam jelezni ezt.
Nem szeretnék mélyebben belemenni a témába, úgyhogy kérlek titeket elégedjetek meg annyival, hogy még pár napig családi okok miatt távol leszek.
Utána viszont jövök vissza és hozom a várt reagokat!

Játékostársaimnak azért írtam külön is egy-egy pm-et!

Köszönöm szépen a megértést! Hiányzásnapló 700909399
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyPént. Márc. 15, 2019 10:12 pm
Sziasztok!

Most péntek estétől vasárnap estig semmilyen formában nem leszek elérhető, addig kérnék egy kis türelmet. Smile

Alaris és a többiek
Alaris Mharaxia
leszakadt
Korom :
26

keresett :
A Mharaxia klán

Hozzászólások száma :
370

reagok :
133

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyKedd Márc. 12, 2019 8:43 pm
Sziasztok!

PM-ben az admin felé ugyan már jeleztem, de hivatalosabb formában is leírnám, hogy külföldre utazunk a családommal közel két hétre, szóval addig mindenképpen kiírnám magamat.
Ha pedig visszajöttem, megálmodom Larissa sorsát, mert hát, jó ideje nem tudtam vele írni.

Köszönettel, Lara
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyPént. Márc. 01, 2019 9:41 pm
Sziasztok!

A hétvégére felszívódom picit (hétfőn estefelé érkezem), de azért majd fel-fel nézek szóval, aki a színét kéri majd vissza annak kéréseit továbbítom a többiek felé, hogy visszakapja. Hiányzásnapló 1468812105

Addig is legyetek rosszak jók!

Poppy + Priya

Stacey Olivia Olsen
Korom :
20

keresett :
♡ my path

Hozzászólások száma :
141

reagok :
13

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyVas. Feb. 24, 2019 1:03 pm
Jövő héten elutazom, és nem igazán leszek internet közelben, ezért egy kis türelmet kérnék a játékostársaktól. Hétvégén már érkezem is vissza. Hiányzásnapló 700909399
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyCsüt. Feb. 21, 2019 8:27 pm
Sziasztok

Egy kis ideig nem leszek elérhető kirándulni mentünk a családdal, de vasárnap érkezem és rendezem a tartozásokat .

Üdv: Selene
Anonymous
Vendég
Vendég

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzer. Feb. 20, 2019 1:17 pm
Sziasztok! Hiányzásnapló 700909399

A következő napokban nem igen leszek aktív, mert elkapott az influenza( megint... Hiányzásnapló 1332430411 ). Amint meggyógyultam, minden tartozásom megírom  és jelentkezem!
Természetesen felnézek az oldalra, és a pm-ekre is igyekszem válaszolni, csupán kicsit belassultam a  betegség miatt.Hiányzásnapló 3100756114
Köszönöm előre is a megértésetek! Hiányzásnapló 700909399 Hiányzásnapló 2836558721

Lauren, Athena, Hannah, Daisy, Marco, Tristan, Nathan

She wasn't looking for a knight,

She was looking for a sword.
Lauren Stanton
törvény embere
Korom :
30

Hozzászólások száma :
74

reagok :
9

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzer. Feb. 06, 2019 7:58 pm
Halihó,
bár nem sok mindenkit érint, de azért jelzem, hogy Admin bácsi és a nénik is lássák.. Smile
1 hét múlvára vagyok kiírva, hogy a család bővüljön... nem jelenti azt, hogy meg is születik a kismocsok, de két héten belül azért várható Very Happy Very Happy
Szóval nem tudom, hogy a következő egy-két hónapban hogyan és miképpen leszek, de kérlek titeket adminok, hogy ne bántsatok, ha véletlen törlést vagy ilyesmit szerveztek *.*

puszii mindenkinek Smile Smile
Anaise Delacroix
Korom :
25

keresett :
My Teacher <3

Hozzászólások száma :
103

reagok :
87

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzer. Feb. 06, 2019 7:49 pm
Sziasztook! Smile

Bár valószínűleg eddig is érzékelhető volt, innentől kezdve nem leszek kb. egy hétig  túlságosan aktív. Felnézegetek, de konferencián leszek, más városban, laptop nélkül. Aztán megint belevetem magamat a tanulásba, ami persze nem okoz majd feltűnő inaktivitást, mert már érkezni fognak reagok, és legalább naponta felnézek, ha szükséges, csak a szokásosnál (is Very Happy) lassabban.

Ígérem, kiengesztellek titeket! Köszönöm a türelmet. Hiányzásnapló 700909399
Heloise Morstad
Korom :
19

Hozzászólások száma :
58

reagok :
19

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptySzer. Jan. 30, 2019 11:04 pm
Szombat estig eléggé gyatrán leszek, úgyhogy túl sok aktivitásra ne számítsatok addig. Very Happy
Alaris Mharaxia
leszakadt
Korom :
26

keresett :
A Mharaxia klán

Hozzászólások száma :
370

reagok :
133

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: HiányzásnaplóHiányzásnapló EmptyPént. Jan. 11, 2019 11:58 am
Ha valamilyen oknál fogva nem tudsz jelen lenni az oldalon, itt tudod jelezni.
Heart Of Europe
Korom :
1

keresett :
new members all the time

Hozzászólások száma :
426

reagok :
192

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: HiányzásnaplóHiányzásnapló Empty