Welcome to Europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.

belépés
a végtelen univerzumba
Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés
Chatbox
közhírré tétetik
jelenléti ív
erre sündörgünk
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
friss emlékek
életünk állomásai
Yesterday at 5:18 pm

The Team
TémanyitásTárgy: The TeamThe Team EmptyVas. Jan. 13, 2019 8:17 pm
David
Brother, oh brother, my days here are done…
Együtt nőttünk föl, már kölyökkorunk óta bűntársak voltunk mindenféle tréfában. Ebben valahol ott vannak a hasonló tapasztalatok is: mind a ketten éreztük a szülői elvárások nyomasztó súlyát. Te vezettél be a partik világába, és valószínűleg neked köszönhetem azt, hogy ép ésszel megúsztam azokat az éveket. Ritka, hogy valami őrültségre nemet mondanál, és imádod élvezni az életét, lehetőleg mindenféle kötöttség nélkül.

A csapaton belüli személyes viszonyok és iszonyok szabadon alakíthatóak!

//A Csapat, akikkel Európa útjait, országait járjuk, és sehol sem maradunk egy pár hétnél tovább. A Csapat még az egyetemen formálódott: olyan egyéneket foglal magába, akik sosem érezték magukat a helyükön a világban. Akik nem tudják, vagy nem akarják követni a szabályokat. Jobb nekünk az úton, a saját dolgainkkal törődve, mint megpróbálni beilleszkedni egy világba, amit se nem értünk, se nem akar bennünket. Itt nincsenek szabályok: azt csináljuk, és akkor csináljuk, amikor akarjuk. //
play by
kor
csoport
rang
Alexander Ludwing (alkuképes)
25
Amerikai
Gazdag

Carol
Born wild, burning bright
Ha az adrenalinfüggőségnek neve és arca van, Carol az. Egy pillanatig nem hajlandó nyugton maradni, az élet minden pillanatát élvezni akarja, és nem számít, ezt milyen eszközökkel viszi végbe. Alkohol, drog, vagy éppen az ágyába ráunt valakit…esetleg ennek a kettőnek a kombinációja. Egy dolog biztos: melletted én sem unatkozom soha. Te voltál az első lány, akit megismertem a csapatunkból, az első, aki megértette velem, hogyan tudok szembenézni a világgal, ami rohadtul nem akarta megérteni, ki vagyok én. Ezért mindig hálás leszek neked.

//A Csapat, akikkel Európa útjait, országait járjuk, és sehol sem maradunk egy pár hétnél tovább. A Csapat még az egyetemen formálódott: olyan egyéneket foglal magába, akik sosem érezték magukat a helyükön a világban. Akik nem tudják, vagy nem akarják követni a szabályokat. Jobb nekünk az úton, a saját dolgainkkal törődve, mint megpróbálni beilleszkedni egy világba, amit se nem értünk, se nem akar bennünket. Itt nincsenek szabályok: azt csináljuk, és akkor csináljuk, amikor akarjuk. //

play by
kor
csoport
rang
Carmella Rose / Rachel Cook
24-25
Amerikai
Gazdag

Nora
Never going back…I hope
Egy évvel jártál alattunk az egyetemen, és rettenetes volt látni, mit műveltél magaddal. Egyszerű ruhák, lerágott körmök, iszonyatos stressz minden egyes megmérettetés előtt. Nem tudtál barátokat találni magadnak…hát befogadtunk mi. És te jól válaszoltál arra, amit mutattunk neked. Alig egy évvel később már teljesen máshogy néztél ki. Bátrabb voltál, magabiztosabb. Még mindig kedves, aranyos, és segítőkész vagy, de már messze nem akarsz megfelelni mindenkinek ebben a világban, a szüleidnek főleg nem – és legalább annyira el tudod engedni magadat, mint mi, többiek. És ha valaki megpróbál szabályokat rád erőszakolni, hát az a szegény szerencsétlen jobb, ha magára vet.

play by
kor
csoport
rang
Scarlett Leithold / Elizabeth Turner
23-24
Amerikai
Gazdag

Lilah
Keep me occupied, or I’ll show you hell

Volt tej a hűtőmben, ami tovább tartott, mint némelyik kapcsolatod. Eredetileg azt hittem, csak nem vagy jó ebben az egészben, aztán szépen, lassan elkezdtelek megérteni: egész egyszerűen nem vagy hajlandó tenni azért, ami nem hiszed, hogy érdemes rá. ha valami nem köti le a figyelmed, azt otthagyod, legyen az ember, tárgy, vagy akár az egyetem is. Nem tudom pontosan, miért csapódtál hozzánk. Talán szórakoztatóak vagyunk, a magunk nemében. Talán őszintén kedveled ezt a bagázst. Azt tudom, hogy az európai utunk az első dolog, amire nem untál rá…eddig.

play by
kor
csoport
rang
Ruby Rose
23-25
Amerikai
Gazdag/Lecsúszott
Anonymous
Vendég
Vendég

The Team Empty