welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Today at 11:24 am
Yesterday at 10:29 pm
Yesterday at 8:27 pm
Yesterday at 6:05 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Amélia R. Chevalier, Anaise Delacroix, Dina Vincent, Heart Of Europe, Lara Olivier, Ned Vinter

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai - 3
angol 4 6
ázsiai - -
francia 5 4
görög 1 1
ír 4 4
külföldi 2 4
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 2 2
skót - 1
spanyol 3 -
svéd 1 2
összesen 25 33

életem darabkái
TémanyitásTárgy: Re: életem darabkái Kedd Ápr. 17, 2018 4:31 pm
FAGYASZTOTT HIRDETÉS
Admin

Hozzászólások száma :
310

reagok :
192

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: életem darabkái Hétf. Márc. 05, 2018 11:20 am
van Lippe-Biesterfel család
aki keres, az talál
A család többi tagjaira lenne szükségem, akik nem különösebben örültek érkezésemnek. Egy nálam félévvel kisebb fiú testvér, aki a legsportosabb mind közül, jó fej és laza, de közben a kötelességtudata helyén van. Az, hogy kedvel avagy nem teljesen a megalkotóra bízva, ahogyan minden más is. A fiú testvérre van egy ötletem, ha esetleg érdekelne bárkit is akkor szívesen elmondom.
Az első húgom kissé nagyon el van szállva magától, kihasznál mindent, ami a hercegnősséggel jár, beképzelt, divatmániás szóval minden, amit eltudsz képzelni róla. Utál. A szó szoros értelmében, hiszen gondot jelentek számára és a társadalmi rangjára.
A legkisebb húgom egy tünemény, imádni való kis fruska, akivel jókat lehet vitatkozni és szórakozni.
Minden más tényleg szabadon alakítható, a nevek, kor, hozzáállás a dolgokhoz. Egy valamit kérek, nagyon örülnék, ha világosabb hajú pb-ket választanának a megalkotók, hogy Ida ezzel is ki tudjon tűnni közülük.
Virtuális ölelést, sok-sok játékot, csokis kekszet és bármi mást feltudok ajánlani a kedves megalkotóknak.      
szőkések
14-20
holland
herceg és hercegnők
ide
ide
ide
ide

Mr. X
aki keres, az talál
Az édesapám jobbkeze vagy, akinek köszönhetően tudja összhangban tartani a családját és a munkáját. Minden apró kis ügyletét tudod, az apád helyét vetted át, aki mindenbe bevezetett mikor átadta.
Figyelmes vagy, humoros, jó a beszélőkéd, kellemes társaságot nyújtasz bárki számára de mostanában főként velem beszélgetsz, természetesen ha időd engedi. Nem tudom miért pont velem akarsz több időt tölteni, de jól esik mert nem igazán vagyok jóban a többiekkel, hiába vagyok itt lassan egy éve. Nincsenek nagyon barátaim.
Te voltál az első aki szólt a jövőmmel kapcsolatos dolgokról, hogy min gondolkodik az egyik üzlettársával. Sírtam, órákon át, egészen addig míg magadhoz nem húztál és megcsókoltál. Én akkor nagyokat pislogva hagytalak ott, és azóta nem is beszéltünk. De szeretném tisztázni, főleg most.
// A PB teljesen változtatható, Adam Brody csak egy ötlet. A sztori alapja nagyjából ennyi, a többit mi ketten hoznánk össze, a karakterrel kapcsolatos többi dolgot szabadon megválaszthatod. Bármit kérhetsz tőlem cserébe, ha meghozod az életem megmentőjét. <3        
adam brody
22-25
angol
dolgozó
én
én
én
én
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal