welcome to europe, traveller
Life is a journey that must be traveled no matter how bad the roads and accommodations.
lépj be bátran
európa rád vár
Karakter neve:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
friss bejegyzések
legújabb irományok
Szomb. Dec. 08, 2018 2:10 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:37 pm
Csüt. Dec. 06, 2018 7:18 am
Szer. Dec. 05, 2018 8:59 pm
jelenlegi utazóink
európa szívében
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Anaise Delacroix, Arnfrød Morstad, Henrik Morstad, Ronja Butler

A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Aug. 21, 2018 12:11 pm-kor volt itt.
történéseink
jó ha tudod
európai lakosok
nyilvántartása
csoport
amerikai 2 5
angol 3 6
ázsiai - -
francia 6 5
görög 1 2
ír 4 4
külföldi 2 5
norvég 3 4
olasz - 2
orosz 3 3
skót 1 2
spanyol 4 2
svéd 1 2
összesen 30 42

all my contacts
TémanyitásTárgy: all my contacts Pént. Márc. 09, 2018 4:39 pm
Lucas Mayer
nyüzsgő s áradó vagy bennem, mint a lét
Huszonegy éves voltam, amikor egy közös barátunk születésnapi buliján találkoztunk és egymásba habarodtunk. Azóta te vagy a legjobb barátom és életem szerelme egyben. Pár év múlva elvettél, született egy kislányunk is. Mindig megtaláltuk a közös hangot, bő tizenhárom éves házasságunk alatt sosem voltak közöttünk nagyobb nézeteltérések. Pár hónappal ezelőtt azonban megtörtént a katasztrófa.
Egy étteremben vártam rád, mert megbeszéltük, hogy ha végzel a munkával, együtt vacsorázunk, de sosem értél oda. Útközben balesetet szenvedtél. Egy furgon nekihajtott a te autódnak oldalról egy kereszteződésben és otthagyott téged. Neki minden bizonnyal nem esett semmi baja, de te már 2 hónapja eszméletlenül fekszel a kórházban. Azóta én úgy élek, akár egy szellem. Csak a testem van a világban, az végzi a mindennapi feladatokat, de én minden pillanatban veled vagyok és könyörgöm hozzád, hogy gyere vissza.

Ha felébredsz a kómából, akkor valószínűleg kiderül, hogy vagy nem is mindenre emlékszel az életedből (talán rám sem) vagy az a furgonos direkt tört az életedre valamilyen indokból, amit még nem osztottál meg velem.
Ha megjössz kitaláljuk. További info a karakterlapomban: karilap

Név, pb mindegy, de azért a vezetékneved maradjon Mayer, hiszen az enyém is az. Ha valamin még változtatni akarsz, akkor írj nekem!

Anton Yelchin
35
dolgozó
angol
én
nagyon
várlak
már

Monica Jones
Szükségem volt rád. Ezért sétáltam be az életedbe.
Mióta a férjem balesete napján a kórház padlóján megtaláltál összeroskadva, azóta vagyunk legjobb barátok. Segítesz, vigasztalsz, anyáskodsz. Viszont azt még nem mondtad el nekem, hogy tudod, ki lehet az aki elütötte a férjem. Talán csak nagyon szétrombolta volna a barátságunkat az, ha megtudom, hogy a férjed ölte meg majdnem az enyémet.
play by
kor
csoport
rang
Emily blunt
35
dogozó
angol

Philiph Jones
Az nevet utoljára, aki először üt.
Te vagy Monica, a legjobb barátom férje és te ölted meg majdnem az én szerelmem. Amúgy nem akartál neki komolyan ártani, csak egy kicsit ráijeszteni, mert tartozik neked pénzzel. Méghozzá nagyon sokkal. Nem tudtam róla, de a férjemnek pénzügyi gondjai voltak, amiket szégyellt megosztani velem, így inkább kölcsönkért tőled de mivel nem tudta visszaadni, ezért te egy kicsit megleckéztetted. És emiatt van már két hónapja kómában.
play by
kor
csoport
rang
richard madden
36
gazdag
angol
Vendég
Vendég

1 / 1 oldal